

Inloggen
Als u een account bij ons heeft, meld u dan aan.
Registreren
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
Account aanmakenPullover met col en print.
Pullover van het merk Gabriella K. in een effen grijze kleur en met een werkje op het voorpand. Deze pullover heeft een colkraag en een lange mouwlengte en is gemaakt van een dunnere polyester- elastaan kwaliteit. Verkrijgbaar in de maten 38 t/m 52.
De maten van Gabriella K. vallen goed uit, zitten aangesloten om het lichaam maar zijn niet getailleerd!
Vanwege de kwaliteit is onze kleding gemakkelijk wasbaar op 40 graden, hoeft niet gestreken te worden en is daardoor onderhoudsvriendelijk. Een echte aanrader voor de senioren dame.
Senioren mode staat bij ons voor de mode die gedragen wordt door de moderne dame van 50plus. Deze vrouw houdt van kwaliteit en draagcomfort en kleding die betaalbaar is! Daarom hanteert Blauw mode leuke prijzen en geeft op alle kleding garantie tot twee maand na aankoopdatum.
- Stijlen: Klassiek/ sportief
- Kwaliteit: 95% polyester/ 5% elastaan
- Kleuren: Grijs/ zwart
- Mouwlengte: Lange mouw
- Categorie: Pullovers
- Merk: Gabriella K.
Je beoordeling toevoegen
Beoordeel Pullover met col en print